x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odamız tarafından 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla ilimiz genelinde görev yapan öğretmen ve öğrencilerimiz için bir haftalık indirim kampanyası düzenlenecek.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kapsayan haftada ülkemiz genelinde öğretmen ve öğrencilere yönelik indirim kampanyaları düzenlenmesini ön gören genelgesine istinaden ilçemizde de Tatvan Ticaret ve Sanayi Odamız öncülüğünde 18 – 25 Kasım tarihleri arasında indirim kampanyaları düzenlenecek.

Tatvan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile yürütülecek olan kampanya için kolları sıvayan Tatvan Ticaret ve Sanayi Odamız ilçemizde mal ve hizmet satışı gerçekleştiren üyelerimizi kampanyaya dahil ederek, değerli öğretmenlerimiz ve geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz için yüzde 50’ye varan indirimler sağlanacak.

Restoran, kırtasiye, kafe, girim mağazaları, hediyelik eşya satan işyerleri ve AVM’ler başta olmak üzere ilçemizde mal ve hizmet satışı gerçekleştiren birçok işyerinin destek vereceği indirim kampanyası ile ilgili bilgi veren Tatvan Ticaret ve Sanayi Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bilal Adabağ, kampanyanın 18 – 25 Kasım tarihleri arasında 1 hafta süreyle geçerli olacağını söyledi.

Kampanya sayesinde öğretmen ve öğrencilerin kampanyaya dahil olan işyerlerinden yüzde 50’ye varan özel indirimlerle alışveriş yapabileceğini kaydeden Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ, “Milli Eğitim Bakanlığı’nın 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kapsayan haftada ülkemiz genelinde öğretmen ve öğrencilere yönelik indirim kampanyaları düzenlenmesini ön gören kampanyasına Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizlerden ilçemizden tam destek sunuyoruz. Bu kapsamda ilk olarak kampanyaya destek verebilecek üyelerimizi ve indirim oranlarını belirlemek için çalışma başlattık. Gerçekleştirdiğimiz çalışma kapsamında aralarında restoran, kırtasiye, kafe, hediyelik eşya satan işyerleri ve AVM’ler başta olmak üzere mal ve hizmet satışı gerçekleştiren birçok işyerimizin yer aldığı bir indirim kampanyası başlattık. Başlatmış olduğumuz kampanya detayları ile ilgili de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz üzerinden öğretmen ve öğrencilerimize gerekli duyuru ve bilgilendirmelerimiz de yaptık. Bu kampanyamız kapsamında ilimiz genelindeki öğretmen ve öğrenciler 18 – 25 Kasım tarihleri arasında 1 hafta süreyle kampanyaya dahil olan işyerlerimizden yüzde 50’ye varan özel indirimlerle alışveriş yapabilecek. Bu indirimlerden yararlanmak isteyen öğretmen ve öğrencilerimiz ilçe milli eğitim müdürlüğümüze iletmiş olduğumuz işyerlerinden yapacakları mal ve hizmet alımlarında öğretmen ve öğrenci olduklarına dair kimlik ibrazı yapmaları neticesinde bu indirimlerden faydalanabileceklerdir. Ben bu vesile ile bu anlamlı kampanyaya destek sunan üyelerimize teşekkür ediyor, şimdiden tüm öğretmelerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.” Diye konuştu.

Paylaş