x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Başkanımız Sayın Bilal Dağdağan, odamız yönetim kurulu ve meclis üyeleriyle birlikte Tatvan Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Tatvan Şoförler ve Otomobilciler Odası’na “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul sonucunda yeni seçilen oda başkanlarına ziyaret gerçekleştiren TATSO heyeti ziyaretler kapsamında ilk olarak Tatvan Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti. Tatvan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hişyari Sağnıç ve yönetimi tarafından karşılanan TATSO heyeti Hişyari Sağnıç ve yönetimine tebrik ve başarı dileklerini iletti.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Tatvan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hişyari Sağnıç ve yönetimi ziyaret ve temennilerinden dolayı TATSO heyetine teşekkürlerini ilettiler.

TATSO heyeti Tatvan Esnaf ve Sanatkarlar Odası ziyaretinin ardından Tatvan Şoförler ve Otomobilciler Odası’nı ziyaret etti. Tatvan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Naim Artıkboğa ve yönetimi tarafından karşılanan TATSO heyeti Tatvan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Naim Artıkboğa ve yönetimine tebrik ve başarı dileklerini iletti.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Tatvan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Naim Artıkboğa ve yönetimi ziyaret ve temennilerinden dolayı TATSO heyetine teşekkürlerini ilettiler.

Paylaş