TATSO’dan emniyet müdürüne “hayırlı olsun” ziyareti

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odamızın (TATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Adabağ, odamız yönetim kurulu ve meclis üyeleriyle birlikte Tatvan İlçe Emniyet Müdürü Kubilay Taskın’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Oda Başkanımız Bilal Adabağ başkanlığındaki TATSO heyetini makamında ağırlayan Emniyet Müdürü Kubilay Taşkın, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

TATSO heyeti adına Emniyet Müdürü Taşkın’a “hayırlı olsun” dileklerini ileten Oda Başkanımız Bilal Adabağ, çalışmalarında ise başarılar diledi.

TATSO olarak özellikle gençleri kötü alışkanlardan uzak tutma adına hem çalışma yaptıklarını hem de bu yönde yapılan çalışmalara destek sunduklarını belirten Oda Başkanımız Bilal Adabağ, TATSO olarak gerek gençlere yönelik projeler ve gerekse ilçe adına yapılacak olan tüm proje ve çalışmalarda İlçe Emniyet Müdürlüğüyle ortak çalışma yürütebileceklerini ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ilçe Emniyet Müdürü Taşkın ise, STK ve kurumlarla her zaman ortak çalışma yürütmeye hazır olduklarını ifade etti.

Read Previous

TATSO’dan şehidimizin ailesine taziye ziyareti

Read Next

Tatvan 10. Komando Tugayı’na ziyaret gerçekleştirildi

Tıkla, Destek Al
Nasıl yardımcı olabilirim ?
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?