x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan seçimle 7 meslek grubunun tamamını kazanarak yeniden güven tazeleyen Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ, odamız üyelerine yönelik “teşekkür” ziyaretlerine başladı.

Yönetimi ile birlikte teşekkür ziyaretlerine ilk olarak Ahlat ilçemizden başlayan Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ, odamız üyelerini tek tek işyerlerinde ziyaret ederek dua ve desteklerinden ötürü teşekkürlerini iletti.

Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ ve yönetimini yoğun bir teveccüh ile karşılayan Ahlat ilçemizdeki üyelerimiz ise, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ ve yönetimine tebrik ve başarı dileklerini ilettiler.

Öte yandan; Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ ve yönetim ekibi Ahlat ilçesindeki ziyaretler kapsamında Ahlat Belediye Başkanı Mümtaz Çoban ve Ahlat Kaymakamı Mustafa Akgül’e iade-i ziyarette bulundu. Ardından ise, Polis Haftası dolayısıyla Ahlat ilçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, İlçe Emniyet Müdürü Erdem Yaban ve ilçe emniyet müdürlüğünde görevli polis memurlarının polis haftasını kutladı.

TATSO yönetimi “teşekkür” ziyaretleri kapsamında 13 Nisan Perşembe günü ise Adilcevaz ilçemizdeki odamız üyelerine yönelik ziyaretler gerçekleştirecek.

Paylaş