x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Başkanı Bilal Dağdağan, Odamız yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Ankara’da yapılan “İstihdam Şurası ve Milli İstihdam Seferberliği Ödül Töreni”ne katıldı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayesinde, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile TOBB tarafından düzenlenen “İstihdam Şurası ve Milli İstihdam Seferberliği Ödül Töreni”ne TATSO’yu temsilen Oda Başkanımız Bilal Dağdağan, TATSO Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin,  Yönetim Kurulu Sayman Üye M. Reşit Gücü, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Alkoç ve Genel Sekreter Rahime Yılmaz Acet katıldı.

Düzenlenen ödül töreniyle İstihdam seferberliği kapsamında Ocak 2017’den bu yana istihdamlarını en fazla artıran iller, sektörler ve firmalar Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen törenle ödüllerini aldı. Tekstil sektöründe hizmet veren Odamız üyelerinden Han Tekstil İşletmeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Tatvan Şubesi’de ödül alan firmalar arasındaki yerini aldı. Han Tekstil adına ödülü firma temsilcisi İrfan Demirkanoğlu teslim aldı.

Düzenlenen ödül töreninde istihdamlarını en fazla artıran iller, sektörler ve firmalara tebriklerini ileten Oda Başkanımız Bilal Dağdağan, ödüle layık görülen odamız üyelerinden Han Tekstil İşletmeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne de tebrik ve teşekkürlerini ileterek, başarılarının devamını diledi.

Paylaş