x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri, İl Emniyet Müdürümüz Sayın Yaman AĞIRLAR’ı ziyaret ettiler.

TATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yılmaz LEBİT, “Trafik Komisyon Kurulunun almış olduğu saat 10:00 – 16:00 arası toptancı araçlarının ile giriş yasağından dolayı bir çok tacirin mağdur olduğunu belirtti. Bu yasaktan dolayı aynı zamanda ilimizde bulunan tacirlerimizin de olumsuz etkilendiğini belirterek tacirlerimizden gelen şikayetten dolayı Sayın İl Emniyet Müdürümüzü ziyaret ederek bu sorunu kendilerine de ilettiklerini” söyledi.

İl Emniyet Müdürü Sayın Yaman AĞIRLAR; “Bu konunun çözümü için Trafik Komisyonu Kurulunun aldığı kararın tekrar gözden geçirileceğini söyledi”.

Ziyarette odamız adına Meclis Başkanı Rıdvan KÖKEL, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yılmaz LEBİT, Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf KOCAKAPLAN ve Recep ATEŞ, Meclis Başkan Yardımcıları Servet AVCI, Ecevit KARAMAN, Meclis Üyeleri Cengiz ŞAHİN, Vacip DEMİR ve Ömer KARA hazır bulundular.

Paylaş