x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından düzenlenen ve iki gün devam eden “1. Uluslararası Sosyo-Ekonomik Araştırmaları ve Kalkınma” kongresine katılan akademisyenler odamız tarafından akşam yemeğinde ağırlandı.

Odamız tarafından ilçemiz Kardelen Otelinde düzenlenen yemek programı vesilesiyle Odamız Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin, Odamız Meclis Başkan Yardımcısı Servet Avcı, Meclis Üyesi Behçet Gül, Yönetim Kurulu Üyesi Recep Ateş akademisyenlerle bir araya geldi.

Programda kısa bir konuşma yapan Odamız Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin, düzenlenen 1. Uluslararası Sosyo-Ekonomik Araştırmaları ve Kalkınma” kongresinin önemine dikkat çekerek, kongrenin hayırlara vesile olmasını diledi.

BEÜ Rektör Yardımları Prof. Dr. Hakan Çoban, Prof. Dr. Sabir Rüstemli ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Asem Nauşabayeva Hekimoğlu ise, destek ve katkılarından dolayı TATSO’ya teşekkürlerini iletti.

Düzenlenen yemek programına, BEÜ Rektör Yardımları Prof. Dr. Hakan Çoban ve Prof. Dr. Sabir Rüstemli, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Asem Nauşabayeva Hekimoğlu ve akademisyenler katıldı.

Paylaş