x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı tarafından yürütülmekte olan İl Tanıtım ve Geliştirme Programı çalışmaları kapsamında, “Destinasyon Pazarlaması Kapsamında Sosyal Medya” eğitimi düzenlendi.

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odamızı temsilen Odamız Başkan Yardımcısı Yılmaz Lebit ve Odamız Basın – Yayın Memuru Hakan Okay’ın katılım gösterdiği toplantıya İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu üyeleri katılım sağladı.

İnternet üzerinden çevrimiçi olarak düzenlenen eğitim programı Facebook (META) yetkilisi Burak Karagöl’ün ön bilgilendirme konuşmasıyla başlayıp, META Emea Eğitim Ortağı Ömer Özsever’in “Destinasyon Pazarlaması Kapsamında Sosyal Medya” eğitimi ile devam etti.

Eğitim kapsamında META şirketi bünyesinde bulunan Facebook ve Instagram gibi sosyal medya platformlarının en etkili şekilde kullanımı ve bu platformlarda doğru ve etkili şekilde reklam paylaşımı yapabilmesi gibi başlıca konularda bilgiler paylaşan Ömer Özsever, reklamların amacına ulaşması noktasında hedef kitlelerin ve mecraların doğru seçiminin önemine dikkat çekti.

Oldukça verimli geçen eğitim programı soru – cevap bölümü ile sona erdi.

Paylaş