x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Siirt Üniversitesi ve Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) akademisyenlerinden oluşan bir heyet odamızı ziyaret etti.

Siirt Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Nazım ÇOĞALTAY, BEÜ Sağlık Yüksekokulu Müdür Vekili, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü, Öğretim Görevlisi, Dr. Öğr. Hatice ÖNTÜRK, BEÜ Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Sekreteri Abdulhalim KAYA ve BEÜ Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Burak SAYAR’dan oluşan heyet üyeleri Odamız ziyareti kapsamında Oda Başkanımız Bilal ADABAĞ, Yönetim Kurulu Üyesi Recep ATEŞ ve Meclis Üyesi Vacip DEMİR ile biraraya geldi.

Ziyarette öğretim görevlileri adına açıklama yapan BEÜ Sağlık Yüksekokulu Müdür Vekili, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü, Öğretim Görevlisi, Dr. Öğr. Hatice ÖNTÜRK, “Tatvan Ticaret ve Sanayi Odasının çalışmalarını yakından takip ediyor ve takdir ediyoruz. Bu çalışmalar da Siirt Üniversitesi ve Bitlis Eren Üniversitesi olarak bizlerde katkı sağlamak istiyoruz. Projeler ve eğitimler konusunda her türlü desteği vermeye hazırız. Özellikle gençler ve kadınlara pozitif ayrımcılık yapmak istiyoruz. Türkiye de Oda Borsalar içinde İlçe Odası olarak Genç Girişimciler ve Kadın Girişimciler Kurulu’na sahip olan tek Oda’sınız. Hizmette kaliteyi yakaladığınızı görüyoruz. Hizmet binasını gezdik gördük. ISO 9001 ve 10002 Belgelerine sahipsiniz. Covid-19 önlemlerini aldığınızı görüyoruz. Bir sağlıkçı olarak bizleri gerçekten çok mutlu ettiniz. Başkanımıza, Yönetimine ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz” dedi.

Oda Başkanımız Bilal ADABAĞ ise, “Sizin gibi değerli eğitim neferlerini ağırlamaktan büyük onur duydum. Belirttiğiniz gibi Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası olarak TOBB Genç ve Kadın Girişimciler Kuruluna sahip tek Oda. Özellikle projeler ve eğitimler için kadın ve gençlere vereceğiniz destekler bizleri mutlu edecektir. Oda olarak genç ve kadınlar için yapılacak bütün çalışmalara destek vermeye hazırız. Kadınlar ve gençlerle birlikte Üyelerimize de proje ve eğitim desteği vermeniz bizleri mutlu edecektir.” Diye konuştu.

Paylaş