x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odamız (TATSO) tarafından odamız bünyesinde faaliyet gösteren 3, 5 ve 7. meslek grubu ile ilgili “Meslek Komiteleri” toplantısı düzenlendi.

Odamız Başkan Yardımcısı Yılmaz Lebit başkanlığında odamız başkanlık makamında düzenlenen toplantıda; 3, 5 ve 7. meslek grubu üyelerinin belirlenen sorun ve sıkıntıları masaya yatırılarak,

meslek komitelerinin sorun, talep ve çözüm öneri ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Düzenlenen toplantıda bir konuşma gerçekleştiren Odamız Başkan Yardımcısı Yılmaz Lebit,

Meslek komitelerinin önemine vurgu yaptı.

Meslek Komitelerinin, Oda – Üye kaynaşmasında en önemli görevi üstlenen, vazgeçilmez organlarından biri olduğuna dikkat çeken Odamız Başkan Yardımcısı Yılmaz Lebit, “Meslek komitelerimiz bizler için çok önemli ve kıymetlidir. Komitelerimizin mesleki ya da şehrimizin sosyo ekonomik sorunlarına karşı olan duyarlılığı, aktif ve örnek çalışmaları bizleri mutlu etmektedir. Çünkü mesleki gruplarımızın başarısı bir bütün olarak düşündüğümüzde TATSO’nun başarısıdır. TATSO’nun  başarılı olması, büyümesi, kalkınması demek, başta ilimiz ve ilçelerimiz ve hatta Türkiye’nin başarılı olması ve aydınlık yarınlara hızla kavuşması demektir. Ben bu vesile ile Meslek komitelerimizin çalışmalarında gurur duyacağımız başarılara imza atmasını temenni ediyor, kendilerine başarılar diliyorum.” Dedi.

Düzenlenen toplantı, meslek komiteleri temsilcilerinin kendi gruplarıyla ilgili sorun, sıkıntı ve çözüm yollarını dile getirmesi, gündeme alınan konularla ilgili fikir alışverişinde bulunulması ve komitelerin bir sonraki toplantı tarihlerinin belirlenmesiyle sona erdi.

Paylaş