x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odamız ile Tatvan ilçemizde faaliyet yürüten Özel Tatvan Final Akademi Okulları arasında yüzde 20’lik indirim protokolü imzalandı.

Odamızda gerçekleştirilen imza protokolü kapsamında Oda Başkanımız Bilal Adabağ ve Özel Tatvan Final Akademi Okulları Kurucu Temsilcisi Rıdvan Başar tarafından hazırlanan indirim protokolü imzalandı. 2022 – 2023 eğitim – öğretim yılında geçerli olacak olan indirim protokolü ile odamız üyeleri, çalışanları ve birinci derece yakınlarına yıllık toplam kayıt ücreti üzerinden yüzde 20 indirim sağlanacak.

İndirim protokolü için düzenlenen imza töreninde konuşan Oda Başkanımız Bilal Adabağ, imzalanan protokolün her iki kurum ve üyelerimiz için hayırlı olmasını diledi.

Protokolün 2022 – 2023 eğitim – öğretim yılı için geçerli olacağını ancak talep edilmesi durumunda bir sonraki yıl içinde aynı indirim oranının geçerli olacağını kaydeden Özel Tatvan Final Akademi Okulları Kurucu Temsilcisi Rıdvan Başar ise, iki kurum arasında imzalanan indirim protokolü ile net yüzde 20 indirim sağlanacağını ifade etti.

Paylaş