x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odamız tarafından Ahlat ilçemizde açılan Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Ahlat Temsilciliği düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Düzenlenen açılış törenine; Bitlis Vali Yardımcısı sn. Furkan Seyman, Ahlat Kaymakamı sn. Batuhan Bingöl, Ahlat Belediye Başkanı sn.  A. Mümtaz Çoban, Oda Başkanımız sn. Bilal Adabağ, kamu kurum amirleri, STK temsilcileri ve üyeleri, ASKON Bitlis Şube Başkanı Erhan Ayaz, MÜSİAD Bitlis Şube Başkanı Mehmet Ilık, Odamız yönetim kurulu, meclis üyeleri, odamız üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Düzenlenen açılış programında konuşan Oda Başkanımız Bilal Adabağ, Avrupa standartlarında hizmet veren Akredite bir oda olarak Ahlat ilçemizde temsilcilik açmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Açılan temsilcilikte şirket kuruluş ve tescil işlemlerinin haricinde Tatvan TSO’da yapılan tüm iş ve işlemlerin burada yapılabileceğini kaydeden Oda Başkanımız Bilal Adabağ, temsilcilik ofisinin ilk etapta haftanın beş günü açık olacağını belirtti.

Açılan temsilcilik sayesinde Ahlat’ta bulunan üyelerin yanı sıra Adilcevaz’daki üyelerinin de buradan hizmet alabileceğini kaydeden Oda Başkanımız Bilal Adabağ, Ahlat Temsilciliğinin hayırlı olması dileğinde bulundu.

Bitlis Vali Yardımcısı Furkan Seyman, Ahlat Kaymakamı Batuhan Bingöl ve Ahlat Belediye Başkanı A. Mümtaz Çoban da, Ahlat’ta Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası temsilciliğinin açılmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek, hayırlı olması temennisinde bulundu.

Yapılan konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesilerek, Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Ahlat Temsilciliği hizmete açıldı.

Paylaş