x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Bilal Dağdağan ve Meclis Başkanımız İhsan Bakırhan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından düzenlenen 2014 yılı “Hizmet şeref belgesi ve plaket töreni’ne” katıldı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katıldığı  “Hizmet şeref belgesi ve plaket töreni”  14 Temmuz 2014 günü TOBB’un Ankara’da bulunan birlik merkezinde yapıldı.

Düzenlenen “Hizmet şeref belgesi ve plaket” törenine Meclis Başkanımız İhsan Bakırhan ile birlikte katılan Oda Başkanımız Bilal Dağdağan, 10 ve 20 yıl süreyle görev yaparak hizmet şeref belgesi ve plaketi almaya hak kazanan tüm odaları tebrik ettiğini söyledi.

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odamızın 1972 yılında kurulduğunu ve bu günlerde 42. kuruluş yıl dönümüne girdiğini belirten Oda Başkanımız Bilal Dağdağan, “Bu gün burada her biri yarım ve çeyrek asırlık kuruluşlarını kutlayan çok değerli odalarımızın Hizmet şeref belgesi ve plaket alma sevinçlerine ortak olduk. 10 ve 20 yıl süreyle görev yaparak hizmet şeref belgesi ve plaketi almaya hak kazanan tüm odaları tebrik ediyorum. Kendi odamıza baktığımızda odamız 1972 yılında, daha önce Bitlis Ticaret Odasına kayıtlı olan Tatvan, Ahlat ve Adilcevaz ilçelerinde faaliyet gösteren üyelerin talebi üzerine kurulmuş ve o günden bu yana çalışmalarına emin adımlarla devam etmektedir.” Diye konuştu.

Paylaş