x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Bilal Adabağ, Jandarma Teşkilatımızın 183. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Bitlis İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral İbrahim Güven ve Tatvan ilçe Jandarma Komutanı Çağım Barış Türüdü’ye ziyarette bulundu.

Odamız Başkan Yardımcısı Yılmaz Lebit ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaret vesilesiyle Jandarma Teşkilatımızın 183. kuruluş yıldönümünü kutlayan Oda Başkanımız Bilal Adabağ, “Aziz Milletimizin huzuru, asayişin temini ve devletimizin güvenliği için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak canla başla hizmet veren, tarihi şan, şeref ve başarılarla dolu, temel kurumlarımızdan olan Jandarma Teşkilatımızın kuruluşunun 183. yıldönümünü kutluyor, aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet, gazilerimizi minnetle anıyor, tüm teşkilat mensuplarımıza aileleriyle birlikte sağlık, huzur, mutluluk ve başarılar diliyorum.” dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Bitlis İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral İbrahim Güven ve Tatvan ilçe Jandarma Komutanı Çağım Barış Türüdü ise iyi dilek ve temennilerden ötürü teşekkürlerini ilettiler.

Paylaş