x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Başkanımız Bilal Adabağ, odamız tarafından ilimiz ve ilçelerinin tanıtımı ile ilgili yürütülen çalışmalar kapsamında ilimizdeki “Fotoğraf Sanatçıları” ile bir araya geldi.

Daha öncesinde de organize edilen istişare toplantısının devamı olarak ilimizdeki Fotoğraf Sanatçılarını ağırlayan Oda Başkanımız Bilal Adabağ, çektikleri bir birinden güzel fotoğraflarla ilimiz ve ilçelerini sosyal mecrada en güzel şekilde tanıtan Fotoğraf Sanatçılarına teşekkürlerini iletti.

Tanıtım noktasında neler yapılabileceği hususunda da toplantıya katılan Fotoğraf Sanatçılarıyla tek tek istişare edip fikir alışverişinde bulunan Oda Başkanımız Bilal Adabağ, Fotoğraf Sanatçılarının gönüllü olarak yürüttükleri bireysel çalışmaları örgütsel bir çalışmaya dönüştürme gayreti içinde olduklarını ifade etti.

Tanıtımın bir ayağını da Fotoğraf Sanatçıları işbirliği ile yürütmek istediklerini ifade eden Oda Başkanımız Bilal Adabağ, bu noktada oda olarak her türlü iş birliğine hazır olduklarına vurguladı.

Çalışmadaki temel amacın Bitlis ve ilçelerini bir bütün olarak tanıtılması olduğuna dikkat çeken Oda Başkanımız Bilal Adabağ, yapılacak çalışmaların en kısa sürede en güzel şekilde meyvelerini vermeye başlayacağına inandığını dile getirdi.

Toplantıya katılan Fotoğraf Sanatçıları da TATSO koordinesinde yürütülen tanıtım çalışmalarına ellerinden gelen desteği sunmaya hazır olduklarını ifade ederek, tanıtım noktasındaki ilgi ve alakalarından ötürü Oda Başkanımız Bilal Adabağ’a teşekkürlerini ilettiler.

Öte yandan; gerçekleştirilen toplantıda Oda Başkanımız Bilal Adabağ’a Odamız Başkan Yardımcısı Yılmaz Lebit eşlik etti.

Paylaş