x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Oda Başkanımız Bilal Adabağ, ilk seferini yapan “Turistik Tatvan Treni” ile ilimize gelen basın mensupları ve influencerlerle ilçemizde düzenlenen programda bir araya geldi.

Program çerçevesinde gün boyunca ilimiz ve ilçelerinin tarihi ve turistik doğal güzelliklerini gezen Turistik Tatvan Treni’nin ilk yolcularından olan basın mensupları ve influencerlere yönelik yemek ve müzik eğlence programı düzenlendi.

Düzenlenen programa Oda Başkanımız Bilal Adabağ, İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Fuat Eker, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Erkan Doymaz, Odamız Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Alkoç ve davetliler katıldı.

Düzenlenen programda konuşan İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Fuat Eker, katılımcılara tanıtıma verdikleri destekten ötürü teşekkürlerini iletti.

Oda Başkanımız Bilal Adabağ’da düzenlenen organizasyon ve tanıtımın önemine vurgu yaparak, basın mensupları ve influencerlere ilimiz ve ilçelerimizin tarihi, turistik ve doğal güzelliklerinden bahsetti.

ilimize gelen basın mensupları ve influencerlarda gün boyu gezme imkanı buldukları ilimizi çok beğendiklerini, gerek yaptıkları haber ve gerekse sosyal medya paylaşımlarıyla bu güzellikleri binlerce kişinin görmesini sağlamadıklarını ifade ettiler.

Düzenlenen program müzik eğlence programı ile sona erdi.

Paylaş