Milletvekili adayı Cemal Taşar’dan odamıza ziyaret

Ak Parti Bitlis 1. Sıra Milletvekili Adayı Cemal Taşar, partisinden bir heyetle birlikte odamızı ziyaret etti.

Ak Parti Tatvan ilçe Başkanı Cemil Sayılgan ve bazı partililerin eşlik ettiği Ak Parti Bitlis 1. Sıra Milletvekili Adayı Cemal Taşar ve heyeti Odamız Meclis Başkanı Rıdvan Kökel, Odamız Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin, ile odamız yönetim kurulu ve meclis üyeleri tarafından karşılandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Odamız Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin, odamızın çalışmaları ile ilgili heyeti bilgilendirdi.

İlçemizin ve yatırımcıların başlıca sorun ve sıkıntıları ile ilgili odamız tarafından hazırlanan 20 maddelik raporu heyete sunarak, detayları ile ilgili bilgiler veren Odamız Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin, heyete seçim çalışmalarında başarı dileğinde bulundu.

Ak Parti Bitlis 1. Sıra Milletvekili Adayı Cemal Taşar ise, sorunların birçoğundan haberdar olduğunu ifade ederek, TATSO ile işbirliği içinde seçim sonrasında sorunların tamamını büyük ölçüde çözeceklerine inandığını söyledi.

TATSO’nun çalışmalarını yakından takip ettiğini, ili ilgilendiren sorunların çözümü noktasında TATSO’ya açık çek vereceğini kaydeden Taşar, bu güne kadar süre gelen birçok sıkıntıyı STK’larla yapacakları fikir alışverişi ile çözmek için gayret sarf edeceklerini kaydetti.

Read Previous

TATSO heyeti, “Urartu Gelişim Koridoru” konferansına katıldı

Read Next

Oda Başkanımızdan “Kadir Gecesi” mesajı

Tıkla, Destek Al
Nasıl yardımcı olabilirim ?
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?