x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odamız bünyesinde faaliyet gösteren 7 meslek grubu üyelerinin katılımıyla “Meslek Komiteleri” toplantısı gerçekleştirildi.

Oda Başkanımız Bilal Adabağ, Meclis Başkanımız Rıdvan Kökel, Meslek Komiteleri Başkanı Mekin Kaya, komitelerde görevli odamız meclis üyeleri ve komite temsilci ve üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, 7 meslek grubunda yaşanan sorun ve sıkıntılar masaya yatırıldı.

Her meslek komitesinin kendi meslek grubuyla ilgili sorun ve sıkıntıları dile getirdiği toplantıda, iletilen sorunlar tek tek not alınarak, çözümü noktasında neler yapılabileceği üzerine istişarelerde bulunuldu.

Toplantıda Meslek Komitelerinin önemine dikkat çeken Oda Başkanımız Bilal Adabağ, iletilen tüm sorunların tek tek not alındığını belirterek, çözümü noktasında gerek oda meclisi ve gerekse yönetim kurulu olarak ellerinden gelen çabayı göstereceklerini ifade etti.

Özellikle Pandemi sürecinde yaşanan birçok sıkıntıyla ilgili ivedi olarak raporlar hazırlayarak, çözümü noktasında ilgili yerlerle görüşmeler yaparak, sorunların çözümüne katkı sunduklarını vurgulayan Oda Başkanımız Bilal Adabağ, bundan sonraki süreçte de aynı titizlik ve ciddiyetle sorunları ele alarak çözümü noktasında gerekli girişimlerde bulunmaya devam edeceklerini kaydetti.

Paylaş