x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Türk Kızılay’ına 22. Kan bağışını yapan Oda Başkanımız Bilal Adabağ’a Kızılay tarafından Bronz Madalya ve beratı takdim edildi.

Kızılay’ın ülkemiz genelinde sürdüğü kan bağışı çağrısına kayıtsız kalmayan Oda Başkanımız Bilal Adabağ, Kızılay’a kan bağışında bulundu. Kızılay’ın Tatvan Yaşam AVM önündeki mobil aracında 22. Kan bağışını yapan Oda Başkanımız Bilal Adabağ’a Kızılay yetkilileri tarafından yaptığı kan bağışları sebebiyle Adabağ’a Kızılay tarafından Bronz Madalya ve beratı takdim edildi.

Kızılay yetkilileri, Kızılay’a 22 kez bağışta bulunarak örnek bir davranışa imza atan Oda Başkanımız Bilal Adabağ’a örnek davranışından ötürü teşekkürlerini ilettiler.

Oda Başkanımız Bilal Adabağ ise, amacının sürekli olarak bir ihtiyaç olan kan ihtiyacına katkı sunmak olduğunu belirterek, bundan sonrada bağışlarda bulunmaya devam edeceğini ifade etti.

Kan bağışının aynı zamanda sağlıklı yaşama katkısına da vurgu yapan Oda Başkanımız Bilal Adabağ, Tatvan Yaşam AVM önünde Pazar gününe kadar kan bağışlarını kabul edecek olan Kızılay’a kan bağışında bulunan odamız üyelerine teşekkürlerini ilerek, herkesi kan bağışında bulunmaya davet etti.

Paylaş