x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odamız bünyesinde faaliyet yürüten TOBB Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) ve Genç Girişimciler Kurulu (GGK) tarafından E-Ticaret eğitimi düzenlendi.

Odamız konferansa salonunda gerçekleştirilen eğitim programı TOBB GGK Başkanı Bilal Kardoğan’ın açılış konuşmasıyla başladı.

Konuşmasında düzenlenen eğitim ve e-ticaretin önemine vurgu yapan Bilal Kardoğan, “TOBB Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) ve Genç Girişimciler Kurulu (GGK) olarak memleketimizin kalkınması ve gelişimi noktasında elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bu manada da bu gün her geçen gün daha da önem arz eden E-Ticaret konusunda eğitim düzenliyoruz. Konunun uzmanı eğitimcilerimizin vereceği eğitimler sayesinde inşallah gençlerimiz içinde yeni ufuk pencerelerinin açılmasına vesile olacaktır. Bu vesile ile eğitimin tüm katılımcılarımız için faydalı olmasını temenni ediyorum.” Diye konuştu.

Yapılan açılış konuşmasının ardından ise; hepsiburada Bölge Yöneticisi Fethi Dalkılınç ve Tatvanlı hemşerilerimizden e-ticaret sitesi yöneticisi Mehmet Sebih Yoldaş tarafından e-ticaret üzerine eğitimler verildi.

Verilen eğitimde e-ticaretin önemi, e-ticarete katılmak için izlenmesi gereken yollar ve e-ticaretle ilgili merak edilen konularda bilgiler verildi. Ayrıca; hepsiburada Bölge Yöneticisi Fethi Dalkılınç ve

e-ticaret sitesi yöneticisi Mehmet Sebih Yoldaş, e-ticaret alanındaki kendi deneyimlerini paylaştılar.

Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen eğitim programına Odamız Başkan Yardımcısı Yılmaz Lebit, Odamız yönetim kurulu ve meclis üyeleri, Odamız üyeleri, TOBB GGK Başkanı Bilal Kardoğan, KGK ve GGK üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Paylaş