x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi odamız bünyesinde faaliyetlerini yürütecek olan TOBB Bitlis İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB Bitlis İl Genç Girişimciler Kurulu’nun başkanları yapılan seçimle belirlendi.

Girişimciliğin özendirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek amacıyla TOBB koordinasyonunda görev yapacak olan TOBB Bitlis İl Kadın Girişimciler ve TOBB Bitlis İl Genç Girişimciler Kurulları için başkanlık seçimi yapıldı. Odamız konferans salonunda gerçekleştirilen seçim sonucunda TOBB Bitlis İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığına Fons Eğitim Danışmanlık Proje Yönetimi firması sahibi Kobi Danışmanı Rahime Yılmaz Acet, TOBB Bitlis İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanlığına ise Karsan Plastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi sahibi Bilal Kardoğan seçildi.

Yapılan seçim sonrası TOBB Bitlis İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Rahime Yılmaz Acet ve TOBB Bitlis İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Bilal Kardoğan, birer teşekkür konuşması yaparak, icra komitesi üyelerine teşekkürlerini ilettiler.

Paylaş