x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Adabağ ve Meclis Başkan Yardımcısı Ecevit Karaman, Jandarma Teşkilatının 180. Yılı münasebetiyle İl Jandarma Komutanlığında düzenlenen törene katıldı.

Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Recep Yalçınkaya ve İl Jandarma Komutanı J.Kd. Alb Erhan Demir’in ev sahipliğinde gerçekleşen törene Vali Oktay Çağatay Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, Cumhuriyet Başsavcısı Murat Dilsiz, Bitlis Eren Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erdal Necip Yardım, Vali Yardımcısı Tekin Erdemir, İlçe Kaymakamları, kurum amirleri ve çok sayıda davetli eşlik etti.


Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Adabağ, Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 180. Yılı münasebetiyle, Ülkemiz ve milletimizin huzurunu, can ve mal güvenliğini zaman mefhumu gözetmeksizin büyük bir özveriyle yerine getiren Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 180. Yılının kutladı.

Görevi esnasında şehit olan askerlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anan Yönetim Kurulu Başkanı Adabağ, Jandarma Teşkilatının her kademesindeki fedakar ve cefakar çalışanlarına aileleri ile birlikte sağlıklı, başarılı ve mutlu bir yaşam dilediğini belirtti.

Paylaş