x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

 İlçemizde “Tanıtım Günleri” toplantısı düzenlendi

Bitlis Valiliği öncülüğünde 11–14 Ekim tarihleri arasında İstanbul Maltepe’de düzenlenecek olan “Bitlis tanıtım günleri” ile ilgili ilçemizde “Tanıtım Günleri” toplantısı düzenlendi.

İlçe Kaymakamı Sayın Mehmet Ali Özkan başkanlığında kaymakamlık makamında gerçekleşen toplantıda ilçenin tanıtımı için neler yapılabileceği üzerine fikir alışverişinde bulunuldu. 

Toplantı neticesinde Tatvan Kaymakamlığı, Tatvan Belediyesi, Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası, Tatvan Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Tatvan Ziraat Odası, Tatvan Şoförler ve Otomobilciler Odası ve Tatvan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinden oluşan kurum ve odaların tek çatı altında birleşerek tanıtıma tam destek vermesi ve tanıtım ekibinin oluşturularak, gerekli hazırlıkların tamamlanması kararlaştırıldı.

Kaymakam Mehmet Ali Özkan başkanlığında düzenlenen toplantıya Belediye Başkanı Fettah Aksoy, Tatvan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ecvet Avcı, Tatvan Ziraat Odası ve Tatvan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Şefik Kızılca, Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Rahime Yılmaz Acet, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Refik Aydın katıldı.

Paylaş