x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Bilal Adabağ, Bitlis Tatvan Bilardocular Grubu tarafından geliri ilçemizdeki ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına kullanılacak olan “Bilardo Turnuvası”nın final müsabakası ve ödül törenine katıldı.

Grup Koordinatörü Çetin Barak koordinesinde ilçemiz Platin Bilardo salonunda düzenlenen turnuvaya toplam 60 sporcu katılım gösterdi. 30 Kasım Cuma günü başlayıp, eleme usulü ile gerçekleştirilen turnuva final müsabakası ile sona erdi. Bilardocular Murat Nurduhan ve Orhan Şahin arasında gerçekleştirilen final müsabakası oldukça çekişmeli geçti. Final müsabakası sonrasında Bilardocu Murat Nurduhan rakibini yenerek turnuvanın şampiyonu oldu. Müsabakaların sona ermesinden sonra ise ödül törenine geçildi.

Ödül töreni kapsamında turnuvada dereceye giren sporculara oda Başkanımız Bilal Adabağ, Bitlis Gençlik ve Spor İl Müdürü Bilal Elkatmış, Tatvan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hişyari Sağnıç ve diğer davetliler tarafından ödülleri takdim edildi.

Düzenlenen anlamlı turnuvadan dolayı Grup Koordinatörü Çetin Barak ve emeği geçenlere teşekkürlerini ileten Oda Başkanımız Bilal Adabağ, turnuvada dereceye giren sporculara ise tebriklerini iletti.

Paylaş