x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın Bilal Adabağ, odamız üyelerinden Parvati İnşaat Eğitim Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin Işık Belgelendirme Kuruluşu işbirliği ile düzenlemiş olduğu Mesleki Yeterlilik Eğitimini başarıyla tamamlayan kursiyerlerin sertifika dağıtım törenine katıldı.

Odamız Yönetim Kurulu Üyesi Recep Ateş ile birlikte şirketin eğitim binasında düzenlenen törene katılan Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ, İnşaat Sektöründeki 8 ayrı iş kolunda düzenlenen eğitimleri başarıyla tamamlayan 35 kursiyere sertifikalarını takdim etti.

Sertifikalarını alan kursiyerlere tebrik ve başarı dileklerini ileten Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ, Parvati İnşaat Eğitim Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Saffetullah Akyüz ve ekibine de başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Öte yandan; Parvati İnşaat Eğitim Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Saffetullah Akyüz tarafından Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ’a bölgenin ticaret ve ekonomine verdiği destek ve katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

Paylaş