x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Bitlis merkezli olarak bir süredir ilçemizde yayın hayatını sürdüren bitlis13haber.com haber sitesi, Bitlis Bülten Dergisi ve Servet Reklam Ajansının işyeri açılışını gerçekleştirildi.

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin, TATSO Genel Sekreteri Rahime Yılmaz Acet ve davetlilerin katılımıyla gerçekleşen açılış programıyla Genel Yayın Yönetmenliğini Servet Taşdemir’in yapacağı Servet Reklam Ajansı’nın ilçemiz Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan Asel İş Merkezi 4. kattaki işyeri açılışını gerçekleştirildi.

Açılış sonrası davetlilerle birlikte işyerini gezen Oda Başkan Yardımcımız Cengiz Şahin ve Genel Sekreterimiz Rahime Yılmaz Acet, İşyeri Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Servet Taşdemir ve ekibine başarı dileğinde bulunarak, helalinden bol kazançlar dileğinde bulundular.

İşyeri sahibi Servet Taşdemir ise kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkürlerini ileterek, yeni işyerinde yeni kadrosuyla birlikte güzel işlere imza atacaklarını ifade etti.

Düzenlenen açılış programına Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, AK Parti Bitlis İl Başkanı Nesrullah Tanglay, TATSO Cengiz Şahin, TATSO Genel Sekreteri Rahime Yılmaz Acet, Bitlis Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Özcan Çiriş, kurum amirleri, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Paylaş