x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan başkanlığında, “2017 yılı ikinci dönem ekonomik toplantısı” yapıldı.

İlçemizdeki özel bir restoranın toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda ilçemizin ekonomik durumu, potansiyeli, devam eden kamu ve özel sektör yatırımları ve üretim ile istihdam konularını masaya yatırıldı.

Yapılan toplantıda bir değerlendirme konuşması yapan Kaymakamımız Sayın Mehmet Ali Özkan, ilçede genelinde sağlanan huzur ve güven ortamı sayesinde 2017 yılında ilçe olarak her alanda iyi bir trend yakalandığını ifade etti.

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TATSO) temsilen toplantıya katılan Oda Meclis Başkanımız İhsan Bakırhan ve Oda Başkan Yardımcımız Cengiz Şahin’de ilçemizin potansiyelleri ve ekonomik durumu hakkında bilgiler vererek, TATSO olarak ilçe yararına yapılacak olan her yatırım ve projenin yanında yer alacaklarını ifade ettiler.

Yapılan konuşmaların ardından toplantıya katılınlar ilçemizin ekonomik durumu, potansiyeli, devam eden yatırımlar ve üretim ile istihdam konularını üzerine fikirlerini beyan ettiler.

Kaymakamımız Sayın Mehmet Ali Özkan başkanlığında gerçekleşen toplantıya Belediye Başkanı Fettah Aksoy, Oda Meclis Başkanımız İhsan Bakırhan ve Oda Başkan Yardımcımız Cengiz Şahin, STK temsilcileri, kamu kurum amirleri ve banka temsilcileri katıldı.

Paylaş