x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Doğu Anadolu Sanayi ve Ticaret Fuarı Kültür Sanat Festivali kapsamında açmış olduğumuz TATSO standımızda fuarın 8. gününde de bir birinden değerli misafir ve ziyaretçilerimizi ağırladık.

Bu akşam Odamız Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin ve Odamız Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Lebit tarafından karşılanan misafir ve ziyaretçilerimiz ziyaretlerini sürdürdü.

Odamızın çalışmalarıyla ilgili bilgilendirilen ziyaretçiler, ayrıca ‘Unutulmuş sanatlardan günümüze kalanlar’ isimli SODES projemiz kapsamında açarak kursiyerlerimizin bin bir emekle üretmiş olduğu el emeği, göz nuru eserlerini sergilediğimiz el sanatları sergimize de ayrı bir ilgi gösterdiler.

“GENÇ YAZARLARA ZİYARET”

Öte yandan, TATSO standımızda misafirleri ağırlamanın yanında zaman zaman stant ziyaretleri de gerçekleştiren Odamız Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin, bu kapsamda fuarda stant açan ilçemizin genç yazarlarından “Kelebek Patikası” kitabının Yazarı Mert Atal ve “Tuhaf Düşler Sokağı” Yazarı Nimetullah Ökçetekin’i ziyaret etti.

Yeni yayınlanan kitaplarını tanıtmak ve imzalamak üzere fuarda stant açan genç yazarları açtıkları stantta ziyaret eden Odamız Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin, genç yazarların kitapları ile ilgili bilgi alarak, başarı dileklerini iletti.

Kitaplarını imzalayarak Odamız Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin’e takdim eden Genç yazarlar ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkürlerini ilettiler.

Paylaş