x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) bünyesinde faaliyet gösteren Proje Atölyesi ve Fikir Kampı üyesi öğrenci ekibi odamızı ziyaret etti.

Proje Atölyesi Koordinatörü ve aynı zamanda Fikir Kampı Bölge Temsilcisi Mehmet Hanifi Tilaver, Mentör ve Jüri Sorumlusu Gülsüm Aksu ile Sponsor Sorumlusu Dilan Kutluk’un yer aldığı Fikir Kampı ekibi Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı’nın (DAKA) destekleri ile Bitlis, Muş, Hakkari ve Van’daki üniversite öğrencileri arasında düzenlenecek olan “Girişimcilik” proje yarışması ile ilgili bilgilendirmede bulunmak üzere odamızı ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında Odamız Meclis Üyesi Cengiz Şahin ile biraya gelen Fikir Kampı ekibi, düzenlenecek olan yarışma ile ilgili bilgilendirmede bulunarak, yarışmayla ilgili gerekli duyuruların yapılması ve işbirliği için destek noktasında destek talebinde bulundular.

Proje Atölyesi Koordinatörü ve aynı zamanda Fikir Kampı Bölge Temsilcisi Mehmet Hanifi Tilaver, yarışmasının Bitlis, Muş, Hakkari ve Van illerindeki üniversite öğrencileri arasında düzenleneceğini belirterek, yarışmaya son başvuru tarihinin 20 Mart 2019 olduğunu dile getirdi.

Yarışmaya başvuruda bulunmak isteyen öğrencilerin www.fikirkampi.com web adresinden yada 0545.789.07.97 nolu iletişim numarasından detaylı bilgi alabileceğini kaydeden Mehmet Hanifi Tilaver, tüm öğrencileri bölge finali Bitlis’te yapılacak yarışmaya katılmaya davet etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Odamız Meclis Üyesi Cengiz Şahin ise, düzenlenecek olan yarışmanın önemine vurgu yaptı.

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası olarak yarışmayla ilgili gerek duyuruların yapılması ve gerekse işbirliği noktasında gerekli desteği sunacaklarını kaydeden Odamız Meclis Üyesi Cengiz Şahin, yarışmanın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

Paylaş