x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Covit-19 ile mücadele çalışmaları kapsamında ilçemizde faaliyet gösteren Düğün Salonu İşletmecileriyle toplantı düzelendi.

Odamız ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantı kapsamında Düğün Salonu İşletmecileriyle bir araya gelen Oda Başkanımız Bilal Adabağ, son günlerde ilimiz genelinde artan vaka sayılarına dikkat çekti.

Covit-19 ile mücadele çalışmaları kapsamında alınacak tedbirlerin masaya yatırıldığı toplantıda; virüsün en fazla yayılabileceği alanlardan biri olan düğün salonlarında uyulması gereken tedbirler ve yeni alınacak tedbirler görüşülüp istişare edildi.

Tedbirlere uyulması ve uygulanması noktasında gerekli hassasiyetin gösterilmesini isteyen Oda Başkanımız Bilal Adabağ, durumun ciddiyetine dikkat çekerek, tedbirlere uyulmaması durumunda gidişatın yeni bir kapanma süreciyle karşı karşıya olduğunu vurguladı.

Tedbirlere gösterilen hassasiyetten ötürü teşekkürlerini ileten Başkanımız Bilal Adabağ, aşılarını henüz yaptırmamış olan vatandaşlarında aşılarını biran önce yaptırmaları uyarısında bulunarak, ilçemiz genelini kapsayacak yeni tedbirlerin ise yapılacak görüşme ve koordineler sonrasında bildirileceğini belirtti.

Düğün Salonu İşletmecileri ise, hali hazırda uygulanan tedbirlere uyulması noktasında azami gayret gösterdiklerini dile getirerek, toplum sağlığı için alınacak yeni tedbirlere de harfiyen uymaya hazır olduklarını ifade ettiler.

Toplantıda Odamız Yönetim Kurulu Üyesi Recep Ateş’te hazır bulundu.

Paylaş