Bitlisli İşadamı Uluel’den odamıza ziyaret

Uluslararası kargo şirketi olan Uluel Kargo’nun sahibi Bitlisli İşadamı Maşallah Uluel, Tatvan Ticaret ve Sanayi Odamıza (TATSO) nezaket ziyaretinde bulundu.

İhtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Bitlis ve ilçelerine tekstil ürünleri yardımında bulunan hayırsever İşadamı Maşallah Uluel, bu kapsamda Bitlis’e geldi. Yapılan yardımlar ise odamızın da destekleri ile ilgili dernek ve sosyal yardımlaşma vakıfları aracılığıyla dağıtımı yapıldı.

Yardım dağıtımlarının ardından odamızı ziyaret ederek Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ ve odamız heyetiyle bir araya gelen İşadamı Maşallah Uluel’e Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ tarafından tablo hediye edildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ, bayram arifesinde ihtiyaç sahiplerine yönelik yaptığı yardımlardan dolayı İşadamı Maşallah Uluel’e teşekkürlerini iletti.

İşadamı Maşallah Uluel ise, yardımların yerine ulaştırılması noktasındaki katkılarından dolayı Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ ve yönetimine teşekkürlerini iletti.

Read Previous

TATSO, ISO 9001 ve ISO 10002 belgelerini aldı

Read Next

5. Meslek Grubu sektör sorunları için toplandı

Tıkla, Destek Al
Nasıl yardımcı olabilirim ?
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?