x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın Bilal Adabağ, Bitlis Gazeteciler Cemiyeti (BİGACEM) yönetim kurulu ve üyeleriyle düzenlenen istişare toplantısı kapsamında bir araya geldi.

Odamız ev sahipliğinde düzenlenen istişare toplantısında ilimiz ve ilçelerimizin tanıtımına katkı sunmak amacıyla neler yapılabileceği üzerine istişarelerde bulunuldu. BİGACEM Başkanı Sinan Aygül ve yönetim kurulu üyelerinin cemiyet çalışmaları ve 2021 yılı hedefleri ile ilgili de bilgilendirmede bulunduğu toplantıda TATSO ve BİGACEM işbirliği ile 2021 yılında yürütülebilir tanıtım projeleri ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Bitlis ve ilçelerinin tanıtımı noktasında şimdiye kadar verdikleri gönüllü destek ve katkılardan dolayı BİGACEM üyeleri ve ilde görevli diğer tüm gazeteci ve fotoğraf sanatçılarına teşekkürlerini ileten Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ, Bitlis ve ilçelerinin tanıtımı noktasında bundan sonrada desteklerini beklediklerini ifade etti.

TATSO ve BİGACEM işbirliği ile daha kapsamlı yeni bir tanıtım seferberliği başlatmak istediklerini vurgulayan Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ, başlatılacak seferberlik ile kentin tanıtımına büyük katkı sunulacağına inandığını dile getirdi.

BİGACEM Başkanı Sinan Aygül ise, BİGACEM olarak şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada Bitlis ve ilçelerinin tanıtım katkı sunmaya devam edeceklerini ifade etti.

Paylaş