x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Bitlis Akparti Milletvekili Aday Adayı Hüsamettin MUTLU Odamızı ziyaret etti. Ak Parti Milletvekili Aday Adayı MUTLU’yu Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın Bilal DAĞDAĞAN kabul etti.

Bitlis Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Sayın Hüsamettin Mutlu “25 yıllık meslek hayatımda birçok görev üstlendim. Bu manada değerli halkımızın teveccühlerine hamdolsun her zaman mazhar olmuş biriyim. Yaklaşan genel seçimlerle beraber tecrübelerine sonsuz güvendiğim değerli siyasetçi arkadaşlarımdan, memleketimizin medarı iftiharı birçok kanaat önderi alimden, mensup olduğum birçok ferdinden ve daha da önemlisi çok değerli halkımızdan yoğun bir destek görerek aktif siyasete girmeye karar verdim. Bu manada yaklaşan milletvekili seçimlerinde Ak Parti’den milletvekili adayı olmak için yürüttüğüm Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimliği görevimden istifa ettim. Çıktığımız yolda sivil toplum kuruluşlarının öneminin farkında olduğumuz için Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etmek istedim. Değerli Başkan sevgili dostum Sayın Bilal DAĞDAĞAN’ın değerli görüş ve düşüncelerini almak istedim” şeklinde konuştu.

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın Bilal DAĞDAĞAN’da Sayın MUTLU’ya ziyaretlerinden dolayı mutlu olduklarını ve teşekkürlerini ilettiklerini söyledi . Sayın DAĞDAĞAN, “Odamız olarak bütün parti ve adaylara eşit mesafede olduklarını önemli olan ülkemizin, memleketimizin ve halkımızın kazanımlarıdır. Ülkemizin son yıllarda ekonomide yakaladığı trendi bölge ve özellikle Bitlis ili olarak ülkeye paralel bir şekilde yakalamamız gerektiğini bunda da yardımcı olacak milletin temsilcileri olan sayın vekillerin önderliğinde olacağını, aday adaylardan öncelikli isteklerinin bu olduğu” söyledi.

Bitlis Akp Milletvekili Aday Adayı Sayın Hüsamettin Mutlu ve Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın Bilal DAĞDAĞAN karşılıklı iyi dilek temennilerinde bulundular.

Paylaş