x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Bitlis Eğitim ve Tanıtma Vakfı (BETAV) üyelerinden oluşan bir heyet odamızı ziyaret etti.

Çeşitli ziyaret ve aktivitelerde bulunmak üzere ilimize gelen BETAV üyeleri, Sabite Müftügil, Fatih Özdemir ve Güner Özdemir’den oluşan heyet Bitlis programları kapsamında odamıza bir ziyaret gerçekleştirdiler. BETAV heyeti Odamız Meclis Başkanı Rıdvan Kökel, Odamız Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin, Odamız Genel Sekreteri Rahime Yılmaz Acet ile Odamız Meclis Üyeleri Ecevit Karaman ve Ömer Kara tarafından karşılandı.

Odamızın kendilerine göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü teşekkürlerini ileten Heyet üyeleri ise, Bitlis ile ilgili yapılacak her çalışmada TATSO ile işbirliği içinde çalışmaya hazır olduklarını ifade ettiler.

Ziyarette odamızın çalışmaları ile ilgili bilgilendiren Odamız Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

TATSO olarak Bitlis ve ilçelerine yönelik şimdiye kadar birçok çalışma yürüttüklerini bundan sonrada işbirliği içinde yürütülecek her çalışmanın kendilerine güç katacağını gibi memnuniyet duyacaklarını kaydeden Odamız Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin, Bitlis’e yönelik yapılacak her çalışmanın yanında yer almaya hazır olduklarını ifade etti.

Paylaş