x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Başkanımız Sayın Bilal Adabağ, TATSO ziyaretinde bulunan Bitlis Medeniyet Platformu üyesi STK başkanlarını ağırladı.

Bitlis genelinde faaliyet yürüten yaklaşık 85 STK’nın biraya gelerek oluşturduğu Bitlis Medeniyet Platformu üyesi STK başkanlarını ilçemizdeki Mavi Beyaz Restoranın toplantı salonunda gerçekleşen yemekli toplantıda ağırlayan Oda Başkanımız Bilal Adabağ, STK temsilcileriyle ilimiz ve ilçelerimizle ilgili konular üzerine istişarelerde bulundu.

Toplantıda TATSO’nun yapmış olduğu çalışma ve projeleriyle ilgili STK temsilcilerini bilgilendiren Oda Başkanımız Bilal Adabağ, TATSO olarak her zaman STK’larla ortak çalışma yürütmeye hazır olduklarını ifade etti.

TATSO’nun bölge ekonomisine yönelik ve istihdam odaklı birçok projeye öncülük ettiğini ifade eden Oda Başkanımız Bilal Adabağ, güçlü bir ses oluşturan Bitlis Medeniyet Platformu’na da çalışmalarında başarı dileğinde bulundu.

STK başkanları ise TATSO’nun çalışmalarını yakından takip ettiklerini dile getirerek, gerek ilin ekonomisine yönelik ve gerekse istihdam odaklı projelerini takdirle karşıladıklarını ifade ettiler.

TATSO’nun desteğinin kendileri için son derece önem arz ettiğini kaydeden STK temsilcileri,  Oda Başkanımız Bilal Adabağ ve yönetimine başarı dileğinde bulunarak, TATSO’nun ilin tanıtımı, ekonomisi, istihdamı ve benzeri her türlü projelerine tam destek sunacaklarını dile getirdiler.

Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ’a Odamız Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Alkoç eşlik etti.

Paylaş