x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bilal DAĞDAĞAN 7 Haziran da yapılacak genel seçimlerle ilgili demokrasi ve sağduyu mesajı verdi.

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bilal DAĞDAĞAN, “Seçimde en doğru kararı seçmenin vereceğini söyledi”. Başkan DAĞDAĞAN artık çok kısa süre kalan seçimlerle ilgili şöyle konuştu: “Türkiye çok önemli bir noktadan geçiyor. Demokrasi süreçlerinin işlemesi gerekiyor. O anlamda inanıyoruz ki seçmenler bu konuda en doğru kararı sandık başında vereceklerdir” dedi.

Halkın sağduyulu davranarak toplumu kucaklayıcı şekilde söylemlerde bulunmaları gerektiğinin altını çizen DAĞDAĞAN, “Seçim sonuçları ne olursa olsun, seçmenlerin sonuçları doğru okumalı demokrasinin bir gereği olarak başkasının iradesine saygı göstermelidir. Demokrasiyi başka bir şekilde değerlendirirseniz o zaman toplum başka bir yere doğru gider ve kaos ortamı oluşur. Umarım bu seçim sağduyu çerçevesinde geçecektir. Seçimin hayırlı olmasını dileyerek, vatandaşlarımızı sağduyuya davet eder, provokasyonlardan uzak durmasını temenni ediyorum. Seçimin bir bayram havasında geçmesini, demokrasinin gereği olarak kullanacakları oyun şimdiden hayırlı olmasını dilerim.” diye konuştu.

Paylaş