Akademisyenlerden Oda Başkanımıza ziyaret

Ankara Başkent Üniversitesi Türkçe Eğitimi Bölümü Öğretim Görevlisi ve TT. Gelişim Akademisi Eğitim Danışmanı Taşkın Tahmaz ve Bitlis Eren Üniversitesi’nin (BEÜ) Hizan Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Esra Dursun Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TATSO) ziyaret etti.

Odamız üyelerine yönelik olarak düzenlenebilecek olan eğitim programları konusunda görüşme sağlamak üzere odamızı ziyaret eden Eğitim Danışmanı Taşkın Tahmaz ve Öğretim Görevlisi Esra Dursun bu kapsamda Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ ile görüştü.

Odamız Genel Sekreteri Rahime Yılmaz Acet’in de hazır bulunduğu ziyarette odamız üyelerine yönelik olarak düzenlenebilecek eğitim programları üzerine istişarelerde bulunuldu. Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette odamız üyelerine katkı sunabilecek konularda ileriki bir tarihte eğitim programları düzenlenmesi hususunda fikir birliğine varıldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ, misafirlerine teşekkürlerini iletti.

TATSO olarak şimdiye kadar gerek üyelere yönelik ve gerekse genel olarak birçok eğitim ve seminer düzenlediklerini belirten Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ, bundan sonrada ihtiyaç duyulan alanlarda eğitim programları düzenlemeye devam edeceklerini ifade etti.

Read Previous

Van Gölü Ekspresi için ilçemizde hazırlıklar başladı

Read Next

Oda Başkanımızdan “Kandil” mesajı

Tıkla, Destek Al
Nasıl yardımcı olabilirim ?
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?