x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

AK Parti Tatvan Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Geylani, seçim ziyaretleri kapsamında odamıza ziyarette bulundu.

Ak Parti Tatvan İlçe Başkanı Cemil Sayılgan ve ilçe teşkilatının eşlik ettiği Tatvan Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Geylani, odamıza ziyarette bulunarak, odamız yönetim kurulu ve meclis üyeleriyle bir araya geldi.

Odamız Meclis Başkanı Rıdvan Kökel, odamız yönetim kurulu ve meclis üyeleriyle bir süre görüşen Başkan Adayı Mehmet Emin Geylani, Tatvan’a dair hayata geçirmeyi planladığı başlıca projelerinden bahsederek, destek ve dua beklediğini ifade etti.

Seçim ziyaretleri kapsamında ilk ziyaretlere STK’lardan başladıklarını dile getiren Mehmet Emin Geylani, yapacakları ziyaretlerde Tatvan’a dair projeler noktasında fikir alışverişinde bulunup, ilçenin ihtiyacı olan öncelikli projeleri tüm kesimlerin fikrini alarak belirlemeyi amaçladıklarını kaydetti.

Seçim ziyaretlerinin startını TATSO ziyareti ile verdiklerini belirten Ak Parti Tatvan İlçe Başkanı Cemil Sayılgan ise, gerek seçim öncesi ve gerekse seçimler sonrasında sürekli TATSO ile işbirliği ve iletişim içinde olacaklarını vurguladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Odamız Meclis Başkanı Rıdvan Kökel de, TATSO adına Ak Parti Tatvan Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Geylani’ye tebrik ve başarı dileklerini iletti.

TATSO olarak şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada her zaman ilçenin kalkınma ve gelişimine yönelik her projenin destekçisi olmaya devam edeceklerini belirten Odamız Meclis Başkanı Rıdvan Kökel, bu noktada her zaman işbirliği ve fikir alışverişi için kapılarının sonuna kadar açık olduğunu ifade etti.

Paylaş